Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Děti dětem

  • Mgr. Kateřina Krulišová

Vloženo: 9. listopadu 2022 v 8:06

Otevíráme 6. ročník sbírky DĚTI DĚTEM

Ani letos nevynecháme, otevíráme již 6. ročník naší sbírky DĚTI DĚTEM.

Jedná se o sbírku menšího rozsahu, kterou podporujeme různé organizace starající se o děti, které nemají to štěstí vyrůstat v harmonicky fungujících rodinách, případně v rodinách ve finanční nouzi. Případně ty, které vyrůstají mimo své rodiny v dětských domovech/Klokáncích.

Letos jsme spojili síly s Míla Staňková / FB PLNÍME PŘÁNÍ A POMÁHÁME DĚTEM. Tato skupina má již letité zkušenosti s pomocí Klokánkům a jsou skvěle organizovaní, proto jsme se rozhodli právě pro ně. Tímto spojením letos pomůžeme dětem z Klokánka v Chabařovicích.

Jedná se o uzavřenou skupinu, proto prosím, pokud byste se chtěli stát součástí, uveďte, že jste ze Sokola Červené Janovice, nebo od Petra Kavková. Věříme, že vás bude přístup umožněn 

 

Seznam potřebných věcí jsme přejali právě od skupiny PLNÍME PŘÁNÍ A POMÁHÁME DĚTEM. Jedná se především o věci běžné potřeby pro zajištění chodu Klokánka.

 

SEZNAM POTŘEBNÝCH VĚCÍ NALEZNETE ZDE:

V příloze tohoto oznámení a jako součást plakátů.

 

SBÍRKA PROBÍHÁ OD 7.11. 2022 DO 27.11.2022. DAROVANÉ VĚCI PROSÍM DONESTE NA POBOČKU ČESKÉ POŠTY V ČERVENÝCH JANOVICÍCH V OTEVÍRACÍ DOBĚ (předejte paní Dvořákové) nebo do SOKOLOVNY NA DVENTNÍ ODPOLEDNE DNE 27.11. 2022 OD 14 HODIN.

Ideálně zabalené v igelitce nebo krabici, do které vhodíte lísteček s vaším jménem, a třebas i emailem, abychom Vás mohli kontaktovat.

Přílohy

100 let české státnosti ve Středočeském kraji